Fotky ze sobotní akce Stezka za pohádkou

Stezka za pohádkou 2015

Sobotní odpoledne bylo v Tlustici věnováno dětem. Akce v podobě pohádkového lesa nesla název „Stezka za pohádkou“. Počasí vyšlo na jedničku, a tak si všech 84 dětí, které se přišly pobavit, užilo pěkné odpoledne. Mohly se těšit z dobře připraveného programu, setkání s pohádkovými bytostmi, dárků, doprovodných zábavných akcí a také příjemného občerstvení.

NO019Hlavním „tahounem“ celé akce byla Katka Burešová, které patří veliké poděkování. S přípravou a realizací jí pomohlo několik desítek přátel. Nemalé poděkování patří také sponzorům. Finančně dětský den podpořily: Obec Tlustice, firma Pferdimex s.r.o a Marcela Burešová. Jiným způsobem pomohli také hasiči z SDH Tlustice, Zdeněk Brotánek (Restaurace U Brotánka), Vladimír Bláha, techničtí pracovníci OÚ Tlustice a další. O nečekanou zábavu se postarali dva zdejší vodníci, kteří všem přítomným ukázali, že se ve vodě cítí nejlépe.

Děkujeme všem dětem, jejich rodičům a dalším návštěvníkům za skvělou účast a budeme se těšit na další zajímavé kulturní akce, které budou určitě následovat.

Publikoval: Jan Chaloupecký, místostarosta obce

Fotogalerie

« z 2 »