Víceúčelové sportovní hřiště – spuštění rezervačního systému

Dnešním dnem byl spuštěn dříve avizovaný internetový rezervační systém pro nové víceúčelové sportovní hřiště (VSH) v Tlustici. Pro přístup do systému je potřeba si vytvořit uživatelský účet podobným způsobem jako do internetových obchodů. Abychom zamezili nežádoucím přístupům (odkudkoli z internetu), vytvořili jsme seznam tzv. aktivačních kódů, které jsou k dispozici na OÚ Tlustice, popř. u místostarosty obce. Každý, kdo si bude chtít vytvořit svůj uživatelský účet, bude při jeho vytváření potřebovat jednorázový aktivační kód (každý pouze 1).

Internetová adresa rezervačního systému: http://vsh.tlustice.cz

Vpravo nahoře klikněte na „Přihlásit“ a pak na „Registrovat“. Vyplňte potřebné údaje včetně aktivačního kódu a potvrďte zaslaný e-mail.

Zde připomínáme provozní řád VSH: Provozní řád víceúčelového sportovního hřiště Tlustice – od 1.7.2017

V případě potíží s rezervačním systémem nám můžete poslat e-mail na viceucelove.hriste@tlustice.cz.

Dále upozorňujeme, že dle tzv. „protikuřáckého zákona“ je zakázáno kouřit v celém areálu dětského hřiště, jelikož se jedná o venkovní hrací plochu určenou pro hry dětí. Tomu, kdo kouří na místě, na němž je kouření zakázáno, hrozí pokuta až do výše 5000 korun. Informujeme tak zejména mládež, která tento zákon na dětském hřišti neustále porušuje.

Udržujte prosím v celém areálu dětského hřiště pořádek a čistotu! Děkujeme.

Jan Chaloupecký
místostarosta obce